W dniu 16 kwietnia br., w trybie zdalnym odbyło się spotkanie kierownictwa Departamentu Ciepłownictwa ME z przedstawicielami organizacji z sektora ciepłownictwa systemowego: IGCP i PTEC. Dotyczyło ono wymianie informacji na temat sytuacji w ciepłownictwie w zakresie pozyskiwania gazu ziemnego: dostępności i kosztów obecnie i w przyszłości. Spotkanie wynikało z obecnej sytuacji na rynku. Ze strony IGCP w spotkaniu wziął udział wiceprezes Bogusław Regulski.
W dniu 15 czerwca br., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się seminarium na temat perspektyw wykorzystania w ciepłownictwie paliw z odpadów (czyli tzw. RDF). Organizatorami tego wydarzenia byli: Krajowa Izba Gospodarcza, Politechnika Łódzka Wydział…
Uroczystości związane z jubileuszem 50-lecia Zakładu Energetyki Cieplnej w Wałczu odbyły się w dniu 19 czerwca br. Uroczysta Gala z tej okazji zgromadziła licznych gości, w tym Burmistrza Miasta, reprezentację lokalnego środowiska samorządowego i biznesowego,…



