Witaj

logowanie

KONFERENCJE I SZKOLENIA

19-21
Lutego 2020
Lublin

IX Konferencja Rynek Ciepła Systemowego

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza w dniach 19-21.02.2020 do Lublina na IX Konferencję Rynek Ciepła Systemowego. Konferencję organizujemy wspólnie z Lubelskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej SA w Lublinie oraz Okręgowym Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Puławach.  

27-1
Lutego 2020
Zakopane

XX Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Branży Gazowniczej, Naftowej i Ciepłowniczej w Narciarstwie Alpejskim

W dniach 27.02-01.03.2020 r. Stowarzyszenie Miłośników Sportu i Rekreacji zaprasza do Zakopanego do udziału w XX Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Branży Gazowniczej, Naftowej i Ciepłowniczej w Narciarstwie Alpejskim.   Spotkanie Patronatem Honorowym objęła Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie.   W programie Spotkania przewidziane jest Sympozjum Branżowe poświęcone problematyce branży energetycznej pt. DEKARBONIZACJA EUROPEJSKICH GOSPODAREK – NARZĘDZIEM REALIZACJI „NOWEGO ZIELONEGO ŁADU”. Perspektywy dla węgla, gazu ziemnego i zielonej energii w Polsce.   Rejestrację można przeprowadzić także online poprzez formularz na stronie www.alpejczyk.pl

5
Marca 2020
Warszawa

Cyberbezpieczeństwo w przedsiębiorstwach ciepłowniczych

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza na szkolenie nt. „Cyberbezpieczeństwo w przedsiębiorstwach ciepłowniczych”, które odbędzie się w dniu 5.03.2020 w Warszawie.  

6
Marca 2020
Kołobrzeg

Możliwości wykorzystania odpadów do produkcji ciepła

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza 6 marca 2020 r. do Kołobrzegu na szkolenie Możliwości wykorzystania odpadów do produkcji ciepła

12
Marca 2020
Warszawa

RODO, BIP a Dostępność cyfrowa

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza na szkolenie nt. „RODO, BIP a Dostępność cyfrowa”, które odbędzie się w dniu 12.03.2020 w Warszawie.  

WIĘCEJ