W dniach 11-12 marca br., w Arłamowie odbyła się konferencja zorganizowana przez magazyn Biomasa pod hasłem Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie. Tematyka tego spotkania dotyczyła między innymi: zmian na rynku energetyki cieplnej, wykorzystania biomasy i paliw alternatywnych w ciepłownictwie, trendów technologicznych w sektorze ciepłowniczym i technologii kogeneracji biomasowej. IGCP udzieliła patronatu tej konferencji, w której z wykładem uczestniczył wiceprezes Bogusław Regulski.
W dniu 15 czerwca br., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się seminarium na temat perspektyw wykorzystania w ciepłownictwie paliw z odpadów (czyli tzw. RDF). Organizatorami tego wydarzenia byli: Krajowa Izba Gospodarcza, Politechnika Łódzka Wydział…
Uroczystości związane z jubileuszem 50-lecia Zakładu Energetyki Cieplnej w Wałczu odbyły się w dniu 19 czerwca br. Uroczysta Gala z tej okazji zgromadziła licznych gości, w tym Burmistrza Miasta, reprezentację lokalnego środowiska samorządowego i biznesowego,…



