AKTUALNOŚCI

05.04.2022

Ciepłownicze pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pana Jana Kalmana - wieloletniego Prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Żyrardowie. 

Funkcję tę pełnił od ponad 20 lat. Był wielkim entuzjastą ciepłowniczym i aktywnym animatorem wszelkich działań w naszym sektorze, zarówno w sferze technicznej jak i organizacyjnej.

Pan Jan Kalman aktywnie działał na rzecz Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Był członkiem Rady Izby  w latach 2019 – 2021 oraz członkiem Rady Oddziału Regionalnego Południowo-Wschodniego.

Odszedł dobry fachowiec, wspaniały kolega, dobry człowiek, pozostawiając po sobie wiele ciepłych opinii w ciepłowniczej społeczności.

W imieniu Rady, Zarządu i członków Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie składamy rodzinie wyrazy współczucia.

06.06.2023

Power to Heat – zielona energia dla miasta Hajnówka

5 czerwca Przedstawiciel Regionalnego Oddziału Północno-Wschodniego IGCP  Zbigniew Gołębiewski uczestniczył w konferencji ciepłowniczej "Power to Heat – zielona energia dla miasta Hajnówka". Spotkanie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Konferencja odbyła się w Hotelu Mercure w…

06.06.2023

Spotkanie w MF ws. podatku minimalnego

W dniu 31 maja br., w Ministerstwie Finansów, odbyło się spotkanie w sprawie podatku minimalnego. W spotkaniu uczestniczył Bogusław Regulski Wiceprezes Zarządu IGCP. Uczestnicy spotkania prowadzonego przez dyr. Jarosława Szatańskiego przedstawili uwarunkowania prawne i biznesowe…