SZCZEGÓŁY

Szablon firmowej strony WWW

Zależy Ci na tym, by strona internetowa Twojej firmy była estetyczna, przejrzysta oraz intuicyjna? Mamy wygodne i przemyślane rozwiązanie! Gotowy szablon strony internetowej dla dostawców ciepła systemowego pomoże znacznie szybciej, wygodniej i taniej stworzyć funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową.

Strona WWW działa jak wizytówka, do której użytkownik w każdej chwili może sięgnąć, gdy potrzebuje informacji o firmie. Z pomocą odpowiednich treści, grafik i komunikatów pozwala kształtować narrację o firmie i wpływać na to, jak widzą firmę i jej usługi potencjalni klienci. Dlatego układ, funkcje i wygląd strony internetowej muszą być gruntownie przemyślane – my już to zrobiliśmy!

Znajdziesz tu szablon strony internetowej, gotowy do uzupełnienia treścią, przygotowany według najlepszych praktyk projektowania witryn www oraz uwzględniający specyfikę działalności firm ciepłowniczych. Szablon jest zgodny z linią wizualną marki Ciepło Systemowe.  Edycja szablonu strony jest bardzo prosta. Szablon, oparty na systemie zarządzania treścią Wordpress, umożliwia samodzielną edycję treści oraz rozbudowę strony internetowej przez zamawiającego, bez konieczności posiadania umiejętności programowania.

Szablon został dostosowany do wymagań urządzeń mobilnych, dzięki czemu strona wygląda dobrze na każdym nośniku, także na ekranie telefonu; spełnia również standardy dostępności dla osób z niepełnosprawnością WCAG, wynikające z ustawy o dostępności cyfrowej.

Plusy tworzenia strony internetowej z szablonu

Mała inwestycja na początek

Strona na szablonie to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Jeśli nie chcesz przeciążać swojego budżetu, gotowy szablon strony internetowej będzie dla Ciebie doskonałą opcją. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze niż zlecanie wykonania strony internetowej od podstaw.

Oszczędność czasu

Gotowy szablon będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na jak najszybszym wdrożeniu strony. Zbudowanie kompletnej strony internetowej na gotowym szablonie zajmuje mniej czasu niż tworzenie jej od podstaw.

Nie musisz zatrudniać programisty

Dzięki gotowemu szablonowi nie musisz zatrudniać programisty. Szablon strony internetowej ma już gotowy kod i nie musisz w niego ingerować. Masz więc możliwość nawet samodzielnego opublikowania swojej strony internetowej.

Łatwa edycja

Na podstawie gotowego szablonu możesz po prostu stworzyć swoją stronę internetową. Możesz modyfikować i wymieniać dowolne elementy bez konieczności projektowania ich od podstaw w skomplikowanych programach graficznych. Nawet nie będąc wyszkolonym grafikiem, z łatwością stworzysz znakomitą stronę internetową zgodną z obowiązującymi standardami.

Przemyślany projekt

Myślisz, że potrzebujesz umiejętności graficznych lub wrodzonego poczucia estetyki, aby stworzyć piękną stronę internetową? Nic bardziej mylnego! Gotowe szablony tworzone są przez profesjonalistów, którzy śledzą najnowsze trendy wzornicze. Nie musisz się więc obawiać, że Twoja strona będzie nieczytelna lub nieatrakcyjna dla użytkowników.

 

Uwaga: w cenie otrzymują Państwo usługę instalacji szablonu www. Dodatkowe prace związane z jego aktualizacją, modyfikacją koloru, układu sekcji czy innymi zmianami w podstawowej wersji i/lub prace naprawcze związane z modyfikacją szablonu, lub też instalacja innych, nieprzewidzianych w projekcie graficznym funkcjonalności, będą podlegać dodatkowej wycenie. Program Promocji Ciepła Systemowego nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z instalacji szkodliwych pluginów lub innych działań podejmowanych przez administratora.

Dodatkowo płatne są także wtyczki pozwalające na ulepszenie i rozwinięcie standardowych możliwości WordPressa, np. Advanced Custom Fields PRO, to wtyczka pozwalająca dostosować witrynę do własnych oczekiwań i potrzeb za pomocą tworzenia pól niestandardowych, tzw. Custom Fields, oraz Contact Form 7z kolei ta niewielka wersja aktualizacji zawiera kilka poprawek i ulepszeń do formularza zgłoszeń. Możliwe jest jednak korzystanie z szablonu bez ich aktualizacji.

Cena netto:
4000
,00
PLN
Liczba:
Wartość:

Specyfikacja:

Do poprawnego działania strony wymagany jest serwer z obsługą: - interpretera PHP w wersji minimum 7.3, - baz danych MySQL, - protokołu SSH (opcjonalnie oraz prawidłowo zainstalowany system zarządzania treścią Wordpress. Po zgłoszeniu chęci instalacji, dostawca zobowiązany jest do dostarczenia następujących informacji: - adres www do panelu zarządzania domeną (dostęp potrzebny jest do utworzenia subdomeny dev.nazwafirmy.pl w celu zainstalowania środowiska testowego oraz do późniejszego przepięcia domeny właściwej) - adres www do panelu zarządzania bazą danych (dostęp do nowej bazy danych pod nową stronę) - adres www oraz login i hasło do serwera ftp, na którym ma znajdować się strona - imię i nazwisko oraz adres email, na który ma zostać utworzone konto użytkownika Dostawca może sam wykonać instalację systemu Wordpress na stworzonej przez siebie subdomenie dev.nazwafirmy.pl, jednak bierze wówczas odpowiedzialność za poprawne działanie szablonu. Przy wyborze tej opcji, dostawca zobowiązany jest dostarczyć następujące informacje do celu instalacji: - adres www oraz login i hasło do serwera ftp, na którym ma znajdować się strona (wraz ze wskazaniem katalogu, w którym jest ona zainstalowana) - adres www do panelu zarządzania bazą danych - login oraz hasło użytkownika stworzonego podczas instalacji samodzielnej Zachęcamy także do zapoznania się z dokumentami: Przygotuj się do instalacji szablonu [ PDF] Instrukcja obsługi szablonu [PDF]