AKTUALNOŚCI

20.06.2024

Za nami I Konferencja Marketingowa Ciepła Systemowego!

Przedstawiciele zespołów zajmujących się komunikacją, promocją, sprzedażą i marketingiem zgromadzili się w Warszawie na I Konferencji Marketingowej Ciepła Systemowego, aby przygotować strategię komunikacji na czas transformacji.

  Wydarzenie umożliwiło debatę przedstawicieli rynku ciepłownictwa na temat komunikacji związanej z transformacją technologiczną branży, by sprostać wyzwaniom płynącym z rynku. Warsztaty pokazały, że dzięki klarownej strategii, efektywnym narzędziom marketingowym i odpowiednio dobranej komunikacji można uczynić proces transformacji bardziej zrozumiałym dla klientów i otoczenia branży. Spotkanie było także okazją do wymiany dobrych praktyk między firmami ciepłowniczymi oraz rozmów o tym, jak zbudować wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa ciepłowniczego z pomocą narzędzi Programu Promocji Ciepła Systemowego.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za zaangażowanie i świetne pomysły. Czekamy na spotkanie z Państwem za rok, a tymczasem zapraszamy do pobrania materiałów konferencyjnych oraz obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania w strefie uczestnika PPCS. 

18.07.2024

Dopuszczalność wypowiedzenia umowy sprzedaży ciepła przez przedsiębiorstwo energetyczne

Opinię prawną dot. tego zagadnienia w sytuacji, gdy odbiorca zalega z płatnościami za ciepło, zamieściliśmy na stronie www.igcp.pl w Dziale Baza wiedzy w zakładce Informacje i opinie prawne – dostępnej po zalogowaniu.

18.07.2024

Stanowisko IGCP wobec propozycji zmian w ustawie o podatku od nieruchomości

W związku z toczącym się procesem konsultacji projektu zmiany ustawy o podatku od nieruchomości, Izba wystosowała do Ministerstwa Finansów uwagi w tym zakresie.  W swojej opinii IGCP wskazała, że sektor ciepłowniczy charakteryzuje się znaczącym potencjałem…