AKTUALNOŚCI

06.07.2022

Walne Zgromadzenie ZPC

29.06 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie pełnomocnych przedstawicieli członków Związku Pracodawców Ciepłownictwa.

Zgromadzenie prowadzili: Przewodniczący – Pan Paweł Łuczak – Prezes ECO Kutno Sp. z o.o., Sekretarz – Andrzej Olichwiruk – Prezes MEC Sp. z o.o. w Kołobrzegu.
Obecni na posiedzeniu pełnomocni przedstawiciele członków Izby wysłuchali sprawozdań z działalności organów Związku w roku ubiegłym, a następnie jednogłośnie podjęli decyzje o zatwierdzeniu sprawozdań, sprawozdania finansowego oraz przeznaczeniu zysku z działalności w roku 2021 na kapitał zapasowy Związku, zatwierdzeniu budżetu na rok 2022.
Podczas tegorocznego Zgromadzenia odbyły się wybory uzupełniające do organów Związku Pracodawców Ciepłownictwa.

27.05.2023

Konferencja Tauron Ciepło

W dniach 15-16 maja br. w Szczawnicy, odbyła się cykliczna już po raz dziesiąty konferencja zorganizowana przez Tauron Ciepło, która jest dedykowana ich kluczowym odbiorcom ciepła. W konferencji, w której wzięło udział Kierownictwo firmy Tauron…

27.05.2023

XXVI Gazterm

W dniach 15-17 maja br., tradycyjnie w Międzyzdrojach, odbyła się XXVI edycja konferencji Gazterm, której tematem przewodnim był Nowy globalny porządek energetyczny. Szczególnie w kontekście sytuacji na rynku gazu. Ważnym elementem programu były kwestie wykorzystania…