W dniu 21 października odbył się w Warszawie V Kongres Innowacji w Energetyce, zorganizowany przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska pod hasłem „Następne 20 lat – epokowa zmiana polskiej energetyki i rola innowacji”. W obradach uczestniczył prezes Jacek Szymczak. Prezes Szymczak uczestniczył w panelu z Prezesami Izb i Towarzystw: PSEW, PIME, TRMEW, PTMEW, IGG, w trakcie którego dyskutowano na temat zmian sektora w Polsce, jakie innowacje i działania podejmą firmy członkowskie oraz co będzie się działo w najbliższej przyszłości.
W dniu 28 kwietnia br., w trybie on-line odbyło się robocze spotkanie Departamentu Ochrony Powietrza i Negocjacji Klimatycznych MKiŚ z przedstawicielami branż objętych systemem ETS. Przedmiotem spotkania było omówienie propozycji KE w zakresie ustalenia nowych…
W dniach 28 – 30 kwietnia 2026 r., w Zakopanem, odbyło się 33 Sympozjum Naukowo-Techniczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników zorganizowane przez BMP Sp. z o.o. Prezes Jacek Szymczak uczestniczył w debacie „Wizja przyszłości - transformacja systemów…



