AKTUALNOŚCI

31.08.2022

Spotkanie z Prezesem URE

W dniu 26 sierpnia br., w siedzibie URE doszło do ważnego spotkania przedstawicieli IGCP oraz IGG z Prezesem URE. Ze strony IGCP w spotkaniu uczestniczył Zarząd, zaś branżę gazowniczą reprezentował Prezes IGG i jednocześnie wiceprezes PGNiG pan Robert Perkowski.

Zasadniczym przedmiotem spotkania była kwestia nowej polityki cenowej sprzedawców gazu, a przede wszystkim PGNiG Obrót,  i jej wpływ na działalność przedsiębiorstw ciepłowniczych oraz procesy taryfowe. 


Ustalono, że strony będą współpracować w zakresie znalezienia rozwiązania umożliwiającego elastyczne podejście do zmian cen gazu i ich uwzględniania w procesach taryfowych dla ciepła.

27.05.2023

Konferencja Tauron Ciepło

W dniach 15-16 maja br. w Szczawnicy, odbyła się cykliczna już po raz dziesiąty konferencja zorganizowana przez Tauron Ciepło, która jest dedykowana ich kluczowym odbiorcom ciepła. W konferencji, w której wzięło udział Kierownictwo firmy Tauron…

27.05.2023

XXVI Gazterm

W dniach 15-17 maja br., tradycyjnie w Międzyzdrojach, odbyła się XXVI edycja konferencji Gazterm, której tematem przewodnim był Nowy globalny porządek energetyczny. Szczególnie w kontekście sytuacji na rynku gazu. Ważnym elementem programu były kwestie wykorzystania…