7.04, w formule online, odbyło się spotkanie Grupy Roboczej Programu Promocji Ciepła Systemowego poświęcone przygotowaniu do debaty na konferencji Rynek Ciepła Systemowego 2020. Ponadto omawiano bieżące działania dotyczące prac nad przebudową strony internetowej marki oraz zebrania uwag i sugestii dot. albumu o cieple i energii. W spotkaniu wziął udział Prezes IGCP Pan Jacek Szymczak.
W dniu 28 kwietnia br., w trybie on-line odbyło się robocze spotkanie Departamentu Ochrony Powietrza i Negocjacji Klimatycznych MKiŚ z przedstawicielami branż objętych systemem ETS. Przedmiotem spotkania było omówienie propozycji KE w zakresie ustalenia nowych…
W dniach 28 – 30 kwietnia 2026 r., w Zakopanem, odbyło się 33 Sympozjum Naukowo-Techniczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników zorganizowane przez BMP Sp. z o.o. Prezes Jacek Szymczak uczestniczył w debacie „Wizja przyszłości - transformacja systemów…



