AKTUALNOŚCI

31.08.2022

Pomoc techniczna dla ciepłowników w Ukrainie

Od wielu miesięcy trwa batalia Ukrainy o swoją niepodległość. Niesie ze sobą bardzo wiele tragicznych skutków. Cierpi społeczeństwo, postępują straty gospodarcze. Ważnym elementem dla bezpieczeństwa społecznego jest dostęp do usług komunalnych. W tym przede wszystkim ciepła. Przedsiębiorstwa ciepłownicze w Ukrainie na co dzień walczą o utrzymanie sprawności infrastruktury ciepłowniczej.

  Możemy im w tym również pomóc.

  Potrzebne są elementy infrastruktury takie jak: armatura sieciowa i instalacyjna kołnierzowa lub spawana (kulowa, zasuwy, kurki) , ale też gwintowana, o różnych średnicach (od 50 – 800 mm) sprzęt naprawczy (zestawy spawalnicze itp.), agregaty prądotwórcze (5 – 100 kW), pompy odwadniające. Zapewne jeszcze szereg innych rzeczy przyda się ciepłownikom w Ukrainie.

  Informacje o swoich możliwościach wsparcia technicznego prosimy przekazać:  Jurij Żerlicyn mail: pro100j@ukr.net  , tel. +48 786 411 861, który koordynuje kwestie pomocy technicznej w zakresie gospodarki komunalnej.

  Deklaracje w zakresie takiego wsparcia można przesyłać również na nasz adres: ro.polwsch@igcp.org.pl       Liczymy na Waszą ciepłowniczą solidarność.    

Pliki do pobrania
Ekspertyza w zakresie działań pomocowych
(317 KB)
27.05.2023

Konferencja Tauron Ciepło

W dniach 15-16 maja br. w Szczawnicy, odbyła się cykliczna już po raz dziesiąty konferencja zorganizowana przez Tauron Ciepło, która jest dedykowana ich kluczowym odbiorcom ciepła. W konferencji, w której wzięło udział Kierownictwo firmy Tauron…

27.05.2023

XXVI Gazterm

W dniach 15-17 maja br., tradycyjnie w Międzyzdrojach, odbyła się XXVI edycja konferencji Gazterm, której tematem przewodnim był Nowy globalny porządek energetyczny. Szczególnie w kontekście sytuacji na rynku gazu. Ważnym elementem programu były kwestie wykorzystania…