W dniu 7 czerwca br. odbyło się uroczystość inauguracji rozpoczęcia projektu „Bezpieczna i Czysta Energia dla Sokołowa” w ramach przedsięwzięcia realizowanego przez NCBR „Elektrociepłownia w lokalnym systemie energetycznym. Projekt ten realizowany będzie w Sokołowie Podlaskim i jest zwycięzcą konkursu NCBR realizowanego w ramach tego właśnie przedsięwzięcia, do którego zgłoszono ponad 10 projektów. Uroczystość zebrała wielu ważnych gości, wśród których był wiceprezes Bogusław Regulski.
W dniu 28 kwietnia br., w trybie on-line odbyło się robocze spotkanie Departamentu Ochrony Powietrza i Negocjacji Klimatycznych MKiŚ z przedstawicielami branż objętych systemem ETS. Przedmiotem spotkania było omówienie propozycji KE w zakresie ustalenia nowych…
W dniach 28 – 30 kwietnia 2026 r., w Zakopanem, odbyło się 33 Sympozjum Naukowo-Techniczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników zorganizowane przez BMP Sp. z o.o. Prezes Jacek Szymczak uczestniczył w debacie „Wizja przyszłości - transformacja systemów…



