AKTUALNOŚCI

14.09.2022

O energetyce w Belwederze

W dniu 8 września miało miejsce kolejne posiedzenie Rady do spraw Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych Narodowej Rady Rozwoju.

W posiedzeniu wziął także udział Prezes Jacek Szymczak, który w ramach jednej z  wprowadzających prezentacji przedstawił zagadnienia dotyczące wyzwań oraz propozycji rozwiązań dla Ciepłownictwa Systemowego oraz koniecznych działań zarówno na poziomie unijnym jak i krajowym.

Prezentacja Ciepłownictwo Systemowe w PEP 2040 – funkcjonowanie sektora w warunkach kryzysu energetycznego oraz konieczność transformacji sektora, była podstawą do dyskusji jak i sformułowania wniosków dla Prezydenta RP.

27.05.2023

Konferencja Tauron Ciepło

W dniach 15-16 maja br. w Szczawnicy, odbyła się cykliczna już po raz dziesiąty konferencja zorganizowana przez Tauron Ciepło, która jest dedykowana ich kluczowym odbiorcom ciepła. W konferencji, w której wzięło udział Kierownictwo firmy Tauron…

27.05.2023

XXVI Gazterm

W dniach 15-17 maja br., tradycyjnie w Międzyzdrojach, odbyła się XXVI edycja konferencji Gazterm, której tematem przewodnim był Nowy globalny porządek energetyczny. Szczególnie w kontekście sytuacji na rynku gazu. Ważnym elementem programu były kwestie wykorzystania…