AKTUALNOŚCI

12.09.2022

Laury Ciepłownictwa 2022

11 września 2022 r. podczas posiedzenia Kapituły Laurów Ciepłownictwa – pod kierownictwem Przewodniczącego Kapituły Pana Jacka Szymczaka – z propozycji Komisji Wnioskującej wybrani zostali Laureaci tegorocznego Lauru.   
W roku bieżącym Kapituła Laurów przyznała nagrody w kategoriach: 
 
Laur Honorowy – w roku bieżącym nagrody nie przyznano.


LAUR w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą "Pierwszy wśród równych":
  – sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJCiepłownia Sierpc Sp. z o.o.

 
sprzedaż ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJPrzedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki Nominację do nagrody w tej kategorii otrzymały również: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brodnicy, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. w Krośnie.

 
 – sprzedaż ciepła powyżej 1 000 001 GJ –  Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA Kraków
Nominacje do nagrody w tej kategorii otrzymały również: Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Szczecinie, Veolia Energia Poznań SA w Poznaniu.

 
Zgodnie z postanowieniem Kapituły na posiedzeniu w roku ubiegłym Kapituła postanowiła ponadto wyróżnić nagrodą – Dąb Ciepłownictwa – osobę, która ma bardzo długi staż pracy w ciepłownictwie, olbrzymie doświadczenie i wiedzę, ogólne uznanie środowiska oraz niekoniecznie w swojej pracy zawodowej pełniła funkcje kierownicze.

    Nagrodą Dąb Ciepłownictwa Kapituła postanowiła w tym roku uhonorować Witolda Niesiołowskiego – Doradcę Zarządu RADPOL SA.

    Nagrody zostały wręczone 12 września 2022 r. w trakcie Sesji Inauguracyjnej XXVI Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

 
Laureatom gratulujemy!!!  

27.05.2023

Konferencja Tauron Ciepło

W dniach 15-16 maja br. w Szczawnicy, odbyła się cykliczna już po raz dziesiąty konferencja zorganizowana przez Tauron Ciepło, która jest dedykowana ich kluczowym odbiorcom ciepła. W konferencji, w której wzięło udział Kierownictwo firmy Tauron…

27.05.2023

XXVI Gazterm

W dniach 15-17 maja br., tradycyjnie w Międzyzdrojach, odbyła się XXVI edycja konferencji Gazterm, której tematem przewodnim był Nowy globalny porządek energetyczny. Szczególnie w kontekście sytuacji na rynku gazu. Ważnym elementem programu były kwestie wykorzystania…