W dniu 21 czerwca, w trybie on-line, odbyły się konsultacje propozycji ścieżki transformacji sektora ciepłownictwa systemowego dla realizacji celów unijnej polityki klimatyczno-energetycznej, która realizowana jest w ramach prac zleconych w tym zakresie przez MKiŚ przez AGH w Krakowie. Było to pierwsze spotkanie w ramach realizacji tego przedsięwzięcia. W zespole konsultacyjnym uczestniczy wiceprezes Bogusław Regulski.
W dniu 28 kwietnia br., w trybie on-line odbyło się robocze spotkanie Departamentu Ochrony Powietrza i Negocjacji Klimatycznych MKiŚ z przedstawicielami branż objętych systemem ETS. Przedmiotem spotkania było omówienie propozycji KE w zakresie ustalenia nowych…
W dniach 28 – 30 kwietnia 2026 r., w Zakopanem, odbyło się 33 Sympozjum Naukowo-Techniczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników zorganizowane przez BMP Sp. z o.o. Prezes Jacek Szymczak uczestniczył w debacie „Wizja przyszłości - transformacja systemów…



