AKTUALNOŚCI

13.12.2021

Ciepłownicze pożegnanie

                     


Dnia 9 grudnia 2021 r. zmarł nasz Kolega, Stefan Serbista, były wieloletni Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ciechanowie.  
Był jednym z twórców samorządu ciepłowniczego. Od 1985 r. był Dyrektorem Rady Energetyki Cieplnej regionu północno-wschodniego, działającego jeszcze w ramach Krajowej Rady Energetyki Cieplnej.  
Był współtwórcą Izby Gospodarczej „Energetyka Cieplna”, członkiem Rady i Prezydium Rady w latach 1995-1998, do czasu przekształcenia w Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.  
Do roku 2007 pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego Oddziału Północno-Wschodniego IGCP.  
Pożegnanie Stefana Serbisty odbędzie się 16 grudnia 2021 r. godz. o 11.00 w kościele Matki Boskiej Fatimskiej w Ciechanowie.

06.06.2023

Power to Heat – zielona energia dla miasta Hajnówka

5 czerwca Przedstawiciel Regionalnego Oddziału Północno-Wschodniego IGCP  Zbigniew Gołębiewski uczestniczył w konferencji ciepłowniczej "Power to Heat – zielona energia dla miasta Hajnówka". Spotkanie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Konferencja odbyła się w Hotelu Mercure w…

06.06.2023

Spotkanie w MF ws. podatku minimalnego

W dniu 31 maja br., w Ministerstwie Finansów, odbyło się spotkanie w sprawie podatku minimalnego. W spotkaniu uczestniczył Bogusław Regulski Wiceprezes Zarządu IGCP. Uczestnicy spotkania prowadzonego przez dyr. Jarosława Szatańskiego przedstawili uwarunkowania prawne i biznesowe…